Menu

O brýlích Tag Heuer

Výjimečné sluneční brýle Tag Heuer

Firmu Tag Heuer si každý znalec luxusního zboží spojí především s hodinkami, jejichž výrobě se tato společnost věnuje již od svého založení v roce 1860. 

Už jen málokdo ale ví, že švýcarská společnost Tag Heuer vyrábí i sluneční brýle, které patří k absolutní špičce. Díky kvalitě materiálů a přesnosti řemeslného zpracování se dostaly na pomyslný vrchol ledovce.

Náš e-shop vám exkluzivně přináší možnost objednávat sluneční brýle Tag Heuer za skvělé ceny. Dopřejte si luxus - dopřejte si brýle Tag Heuer.

Brýle Tag Heuer napříč sportem

Že značku neznáte, ale připadá vám povědomá? Není divu, brýle Tag Heuer jsou známy ve spojení s různými sporty, například několika odvětvími motosportu nebo tenisem (propaguje je třeba Maria Šarapovová, slavná ruská tenistka). Také je s oblibou používá například český rally závodník Roman Kresta.

Designová ocenění brýlí Tag Heuer

Tag Heuer nejsou jen tak ledajaké sluneční brýle. Jinak by již třikrát nemohly získat prestižní ocenění za design "Red dot design award" v kategorii slunečních brýlí. Toto ocenění uděluje Germany’s Design Zentrum Nordrhein Westfalen a každoročně vybírá ty nejlepší designerské skvosty.

Sluneční brýle Tag Heuer a jejich kvalita

Brýle Tag Heuer si slávu nezískaly jen tak pro nic za nic. Právem si ji zasloužily za kvalitu materiálů použitých při výrobě, za skvělé řemeslné zpracování i za precizní plnění svého účelu.

Brýle Tag Heuer jsou vyráběny jak pro běžné nošení, tak i pro konkrétní situace - na jachtu, pro řidiče čast řídící v noci, na hory, kde je množství sněhu odrážejícího světlo a do mnoha dalších situací. 

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz